www.czekofontanny.pl - Wynajem czekoladowych fontann. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
 ..:: klodzk | www.czekofontanny.pl - Wynajem czekoladowych fontann. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ::..

Kilka słów od naszych klientów:


Droga ekipo czekofontanny.pl,

Czekoladowa fontanna była absolutnym hitem na moim przyjęciu weselnym   Ludzie ciągle o tym mówią.  Kelner obsługujący fontannę był bardzo miły i profesjonalnie wykonywał swoje zadanie.   To było przepyszne doświadczenie, które poleciłabym jako dodatek do każdego rodzaju przyjęcia.

-Dziękujemy
Kasia i Przemek Kowalczyk


Czekoladowa fontanna okazała się niesamowitą atrakcją. Wiele osób po przyjęciu dzwoniło do mnie z pytaniami (skąd miałam taką fontannę i ile to kosztowało). 
Jeszcze raz za wszystko wielkie dzięki. Było super.
Ewa Sałata- Warszawa

Co mogę powiedzieć... Fontanna była największą niespodzianką, jaka spotkała gości na naszym weselu.  Wielu z nich do dzisiaj to wspomina!  Nasi goście zakochali się w czekoladzie od początku.  Nie tylko było to przepyszne, ale także fontanna spełniła rolę swoistego "integratora" gości, nawet lepszego niż swojaczek z wiejskiego stołu :-)  Chcemy tylko powiedzieć - dziękujemy za wszystko!- Tomek i Małgorzata
Daliście wyraz naszemu przyjęciu... Otrzymałam wiele wyrazów uznania...i poleciłam waszą stronę wielu przyjaciołom. Wszyscy byli zaskoczeni czymś takim na przyjęciu...To była zabawna i bardzo słodka uczta.
Jeszcze raz dziękuję. Dzięki wam nasze przyjęcie było wyjątkowe!

-M. i J. Raumann
Chciałam osobiście podziękować za czekoladową fontannę na przyjęciu urodzinowym mojej mamy. To było cos niesamowitego. Prezentacja była piękna i każdy rozkoszował się do ostatniego kęsa

Dziękuję za wszystko. Życzę wam sukcesu w działalności...

Magdalena Skowron
Fontanna okazała się niebywałą atrakcją na moim przyjęciu urodzinowym. Dałam kontakt do was przyjaciołom. Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki wam moje święto zostało zapamiętane przez wszystkich.

Z poważaniem,
Kinga Stokłosa

Bardzo się cieszę że trafiłam na was!

Dzięki, że zechcieliście przyjechać z fontanną pokonując taki kawał drogi. Wszyscy byli zachwyceni fontanną. Na pewno spotkamy się jeszcze nie jeden raz.

Jeszcze raz dziękuję,
Dorota OzimskaZadzwoń do nas, albo kliknij tutaj żeby zarezerwować Twoją CZEKOLADOWĄ FONTANNĘ dzisiaj!

tel. 793 683 275
email: karolina.tanska09@gmail.com


Website Design provided by Czekofontanny.pl
Copyright 2008 [Czekofontanny.pl]. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by DZariusz.pl